Ciężarne mamusie w naszej hodowli

Już wkrótce wiosna, miły czas dla wszystkich, pełen słońca radości i nowego życia budzącego się po zimie. I tak też nasze psiaki zgodnie z naturalnym biegiem czasu wraz z wizją zbliżającej się wiosny zdają się wiedzieć, że to czas, by pomyśleć o potomstwie 😊

Jednak jak wiadomo, nowe życie nie rodzi się od tak z dnia na dzień, dlatego starania o malutkie wiosenne istotki trzeba zacząć już zimą.

W tym roku nasze dziewczyny jakby się umówiły i mieliśmy dużo zakochanych w bardzo krótkim czasie. Dlatego rośnie u nas kilka ciążowych brzuszków jednocześnie😊

Pierwsze tygodnie ciąży już są za nami na tyle, że mogliśmy potwierdzić je na wizytach u weterynarza, dlatego mamy już pewność, że wkrótce narodzą się maluchy i pragniemy się z Wami podzielić tą świetną wiadomością, ponieważ wiemy, że sporo osób wyczekuje tych wieści😊 Pierwszego porodu spodziewamy się już w połowie lutego w okresie samych Walentynek. Miejmy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem i już niedługo będziemy mogli wspólnie podziwiać naszych nowych malutkich przyjaciół.

Tymczasem trzymajcie kciuki, a my będziemy doglądać naszych brzuszków i dbać o nasze psie mamusie, nie tylko zapewniając im odpowiednie jedzonko, ale też dbać o odpowiednią ilość ruchu, a także spokoju niezbędnego dla tego czasu.

W zakładce szczeniaki przedstawiamy Wam nasze zakochane pary, a jeśli macie jakieś pytania zapraszamy do kontaktu.