Czekamy na narodziny szczeniaczków

Wiosna, to z pewnością miły i przyjemny czas dla wszystkich. Coraz to wyraźniejsze i cieplejsze słoneczko oraz odradzanie się natury niemal w każdym zakątku, niewątpliwie wprawia nas wszystkich w lepszy nastrój. W naszej hodowli co prawda przez cały rok tętni intensywne życie naszej wesołej gromadki i nie narzekamy na brak pozytywnej energii. Jednak wiosna to czas, kiedy dostrzegamy w naszej brygadzie przypływ świeżej energii. I to nie tylko w kontekście radośniejszych nastrojów naszych psiaków, ale obserwujemy także że wiosna szczególnie sprzyja miłosnym igraszkom naszych Jacków.

Dla nas jako hodowców, to tym bardzie szczególny czas, ponieważ wiosna to zgodnie z samą matką naturą, najlepszy moment na narodziny i odchowanie szczeniaczków.

Tak więc miło jest nam poinformować wszystkich, którzy planują tę wiosnę i lato spędzić z nowym przyjacielem, że wkrótce spodziewamy się narodzin maluszków w naszej hodowli.

Niedługo potwierdzimy ciąże naszych dziewczyn badaniami USG i będziemy mogli przedstawić Wam nasze zakochane pary. Podzielimy się wówczas z Wami naszymi oczekiwaniami i przemyśleniami odnośnie przyszłych szczeniaczków.

A póki co, skupiamy się na rozpieszczaniu naszych mamusiek i niecierpliwie czekamy na szczęśliwe rozwiązania. Wszystkich chętnych do poznania większej ilości szczegółów odnośnie naszej hodowli i szczeniaczków zapraszamy do kontaktu.

Poniżej kilka zdjęć naszych słodkich maluchów z poprzednich miotów