Planowane mioty w naszej hodowli

Wiosna w naszej hodowli zapowiada się bardzo miło ale i pracowicie. Dla hodowcy czas oczekiwania na maleństwa jest czasem niezwykle emocjonującym. Skupiamy się teraz na spełnianiu zachcianek naszych dziewczyn, głaskaniu brzuszków i przygotowywaniu miejsca dla mamy i maluszków, które niebawem przyjdą na świat. Tej wiosny mamusiami w naszej hodowli zostaną Legenda i Słodka. Poniżej przedstawiamy rodziców i zostawiamy kilka słów o planowanych miotach.


Skojarzenie naszej Legendy i Armaniego zaplanowaliśmy już 1,5 roku temu. Tym samym spełnia się nasze marzenie o pięknych szczeniakach, które przyjdą na świat pod koniec marca. Zarówno Legenda jak i Armani to jedne z najpiękniejszych psów w naszej hodowli. Niejednokrotnie na wystawach rywalizowali ze soba o Zwycięstwo Rasy. Wiele razy zostali docenieni przez wybitnych sędziów zagranicznych, którzy szczególna uwagę zwracali na elegancję i ruch naszych psiaków. Oboje sa bardzo zrównoważonymi, posłusznymi i odważnymi Jackami. Ich eksterier, budowa i charakter jest wzorcowy. Mamy nadzieję, że z tego skojarzenia urodzi się niejedna perełka 🙂

Simply Sweet-dla nas Słodka- nasza prawie dwuletnia dziewczyna. Jak tylko wyrosła ze szczeniaczka na piękna, młoda damę wiedzieliśmy od razu kto będzie jej kawalerem gdy nadejdzie pora na jej dzieciaczki. Rammstein Linea Luna- Remek- jest Synem prawdopodobnie najbardziej utytułowanego Jack Russell Terriera w historii rasy- Kanix Speed Wagon. Tak świetne pochodzenie, to budowana przez lata jakość, która jest gwarancja pięknej sylwetki, doskonałego charakteru i zdrowotności. Nasza Słodka natomiast jest Córka vice-zwycięzcy Świata- Monamour La La La Lovesong z wystawy Lepizig 2017. Ma ona doskonała budowę, charakter i usposobienie. Zawsze wesoła, energiczna, posłuszna. Mamy nadzieję, że maleństwa, które pojawia się na świecie otrzymają od rodziców najwartościowsze cechy, które posiadaja ich rodzice.