Jessica Admiko

“Jessi” to jedna z pierwszych Jack Russell Terrierów, które pojawiły się w naszej rodzinie. To urocza, piękna i niebywale inteligentna dziewczyna. Świetna pod względem anatomicznym i wyjątkowa pod względem charakteru. Bardzo żywiołowa i pełna energii podczas codziennych zabaw i charcy. Przy czym niesamowicie posłuchana i chętna do współpracy. Natomiast gdy przychodzi czas kiedy musimy zająć się swoimi obowiązkami, Jessi po prostu dotrzymuje nam towarzystwa dostojnie leżakując i obserwując z wielkim spokojem wszystko co dzieje się wokoło…

To właśnie Jessica pokazała nam jaki powinien być idealny Jack Russell Terrier i jednocześnie zapoczątkowała ideę naszej hodowli w której oprócz świetnaj anatomii oraz maksymalnej zdrowotności, najlepszy charakter to podstawa. Zapoczątkowała ona tym samym główną linię żeńską w naszej hodowli.

Fenomen Jessi to nie przypadek…

Jessi to córka przepięknej suczki  Di Lovely Admiko mieszkającej w czeskiej hodowli Admiko, która wielokrotnie oczarowywała nas swoim wdziękiem i zachwycała swoim charakterem podczas odwiedzin naszej przyjaciółki Adeli. Di Lovely Admiko to suczka o bardzo  prawidłowej i typowej dla rasy budowie anatomicznej oraz zwyciężczyni wielu wystaw w tym wicezwyciężczyni swojej kategorii wiekowej na światowej wystawie….

Drugą cegiełką, dzięki której nasza piękna Jessi jest tak wyjątkowa z pewnością jest jej ojciec – włoski Jonu’s JR Django Unchained. To przepiękny i wyjątkowy pod każdym względem Jack Russell Terrier.

Za każdym razem, kiedy obserwowaliśmy jego zdjęcia podczas oczekiwania na narodziny Jessi byliśmy pełni zachwytu. Mówiliśmy sami do siebie przepiękny pies i ma w sobie „to coś”. Jonu’s JR Django Unchained to Zwycięzca światowej Wystawy milano …. Rok.

Kiedy Adela- właścicielka hodowli Admiko poinformowała nas, że spodziewa się szczeniaczków ze skojażenia Di Lovely Admiko & Jonu’s JR Django Unchained  odrazu wiedzieliśmy, że chcemy mieć suczkę od tych wspaniałych rodziców w naszym domu.

Teraz gdy obserwujemy nasze Jacki, z których duża część to potomkowie naszej Jessi, nie mamy wątpliwości, że gwarancją i podstawą Jack Russell Terrierów o najlepszych cechach rasowych jest ich wybitne pochodzenie, które jest zasługą wieloletniej pracy hodowlanej na najwyższym poziomie hodowców na całym świecie.