Nasze nowonarodzone szczenięta Jack Russell Terrier

Narodziny szczeniąt w hodowli, to bardzo emocjonujący, piękny a wręcz magiczny moment dla każdego hodowcy. To zarazem bardzo miłe i satysfakcjonujące podsumowanie mozolnej pracy hodowlanej, ale także początek nowej drogi z narodzonymi szczeniaczkami. Narodziny rozpoczynają czas starannej opieki nad nimi oraz ich matka. To także początek obserwacji ich małych charakterków i naszych rozmyślań jak rozwiną się małe słodkie kuleczki.

Pierwsze tygodnie życia to okres, w którym podejmujemy trudne decyzje gdzie maluszki spędzą swoje życie. Czy trafią one do hodowli, gdzie ich cenne geny będą kontynuować rozwój rasy Jack Russell Terrier. Czy też trafią one do wspaniałych rodzin, u których będą wiodły piękne życie dzieląc się ze swoimi właścicielami pozytywnym sposobem bycia i dodając każdej chwili cudownej porcji psiego szczęścia.

Lovi (Simply Lovely Amigojack) i Angelo (All Jacks Amazing Tale) to przepiękna, dostojna i bardzo elegancka para Jack Russell Terrier. Perfekcyjna anatomia, pozytywna energia oraz uległe usposobienie, to cechy idealnych Jack Russell Terrierów, którymi te psiaki mogą się bez wątpienia pochwalić. Jest to głównie zasługa ich wybitnego pochodzenia i chociaż dla ich przyszłych właścicieli nie ma to większego znaczenia, to jest to bardzo istotne ze względów zdrowotnych, anatomicznych a także charakteru.

Trzy suczki i trzy pieski to nasze szczeniaczki, z których jesteśmy bardzo dumni. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane szczeniaczkami z tego cudownego skojarzenia Lovi & Angelo.

*** PIESKI ***

*** SUNIE ***