Szczeniaki

Psy rasy Jack Russell Terrier to bez wątpienia cudowne psiaki i z pewnością mogą być świetnym przyjacielem i kompanem każdego człowieka. Są radosne, wesołe, oraz bardzo towarzyskie. Jednak należy pamiętać że to także psy bardzo żywiołowe i zarazem inteligentne. Dzięki temu oczarowują nas na co dzień swoją cudowną osobowością pod warunkiem jednak, że odpowiednio wykorzystamy ich pozytywną energię i zadbamy o ich potrzeby związane z niezbędną dla nich aktywnością.

Dlatego po podjęciu decyzji o przyjęciu do swojej rodziny Jack Russell Terriera trzeba się do tego odpowiednio przygotować pod względem organizacyjnym, ale warto także zastanowić się o jakich konkretnie cechach psiak tej rasy byłby najodpowiedniejszy dla Waszej rodziny. Uwzględniając przy tym tryb życia, warunki mieszkaniowe, oczekiwania wobec nowego członka rodziny, oraz rodzaj i intensywność aktywności jakie chcielibyśmy praktykować z psem.

„Nasza idea” to hodowla przepięknych, prawidłowych anatomicznie, cechujących się wysoką zdrowotnością, o wybitnych charakterach psów rasy Jack Russell Terrier. Nasze doświadczenie z tą rasą pokazało nam, że kluczem do świetnej relacji i pięknego wspólnego życia z Jack Russell Terrier-em oprócz prawidłowego wychowania szczeniaka, bardzo ważne jest odpowiednie dobranie właściwego osobnika dla jego przyszłego właściciela czy nowej rodziny. Stopień energiczności tych psiaków oraz wymagania dotyczące aktywności, to kwestia bardzo osobnicza i różnice na przekroju rasy mogą być naprawdę duże. Dlatego warto wziąć ten aspekt pod uwagę przy wyborze szczeniaka. Z pewnością w przyszłości to zaowocuje.

Spodziewamy się narodzin szczeniaczków już pod koniec lutego 2024 roku.

Poniżej przedstawiamy nasze zakochane pary 🙂

A na ten moment mamy dostępnego jednego psiaka, który ma na imię Ivo i czeka na swoją rodzinkę. Jest on wzorowym przedstawicielem rasy Jack Russell Terrier o pięknej harmonijnej sylwetce. Jeżeli chodzi o jego charakter, to jest bardzo inteligentnym psiakiem. Ivo jest bardzo chętny do każdej aktywności i z pewnością nie trzeba go będzie namawiać do intensywnej zabawy czy też psich sportów. To psiak, którego idealnymi kompanami z pewnością będzie rodzina z dziećmi lub osoba aktywna szukająca przyjaciela, który zawsze z ochotą dotrzyma kroku w codziennych aktywnościach.      

Proces rezerwacji szczeniaka w naszej hodowli odbywa się następująco:

– zaczynamy od wstępnej rozmowy czy to osobistej w hodowli czy też telefonicznej, w której omawiamy wszystkie istotne kwestie uwzględniające oczekiwania względem szczeniaczka, oraz odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące np. wymagań tej rasy, pielęgnacji, żywienia, wychowania szczeniaka itp.,
– kolejnym krokiem jest ewentualna deklaracja nowych właścicieli i oczekiwanie na narodziny szczeniąt, jeżeli jeszcze to nie nastąpiło,
– następnie obserwujemy maluchy, przesyłamy zdjęcia i filmy, oraz nasze sugestie względem odpowiedniego osobnika dla nowej rodziny, oczywiście uwzględniając wszystkie wcześniejsze ustalenia.
-gdy szczeniaki kończą 8-10 tygodni mogą już odjechać do swoich nowych domów i wtedy następuje odbiór malucha wraz z niezbędnym ekwipunkiem na pierwsze dni  (tzw. wyprawką)

– po odbiorze wspieramy nowe rodziny na tyle ile potrzeba poradami i odpowiadamy na pojawiające się pytania w zasadzie 24h/dobę. 

Takie rozwiązanie sprawdza się świetnie, a nasi wychowankowie w 100% wiodą cudowne, „bezproblemowe” życie ze swoimi rodzinami.

Na filmiku poniżej nasze rozbrykane ogonki 🙂 więcej aktualnych informacji z hodowli znajdziecie:

Zapraszamy do kontaktu 🙂