Cataya Amigojack

„Cati” – tak zdrobniale na co dzień zwracamy się do naszej modelki. To dziewczyna „na show” jak to określamy w naszym kynologicznym  otoczeniu. Psiak na show to taki, który charakteryzuje się wyjątkowo prawidłową budową anatomiczną, porusza się w ringu wystawowym bardzo swobodnie i świetnie się tam czuje. Tak jakby wiedział, że wystawa to miejsce w którym „ trzeba być pięknym😊

I taka jest właśnie nasza Cati.

Już jako szczeniak Cataya cechowała się wybitnym eksterierem oraz prawidłowym, bardzo wydajnym ruchem. A także dużą energicznością ukazywaną jednak w bardzo pozytywny sposób. W każdym jej kroku widać było maksimum gracji i piękna. I tak jej zresztą zostało do dziś.

Kiedy obserwowaliśmy ją ze znajomymi hodowcami w okresie kiedy dorastała, serca śmiały nam się z zachwytu i nadal obserwowanie jej chociażby podczas codziennych podwórkowych wygibasów sprawia nam ogromną frajdę i wypełnia nas satysfakcją z pracy hodowlanej.

Cataya to córeczka naszej Leżi – Royal Fox Road Notte di Leggenda  oraz Ramstaina Linea Luna jednego z ostatnich synów bardzo znanego i zasłużonego dla rasy Jack Russell Terrier psa o nazwie Kanix Speed Wagon.